Pomodoro Tekniği İle Sıfırdan Matematik Online/Canlı Ders
0(0)

Pomodoro Tekniği İle Sıfırdan Matematik Online/Canlı Ders

15 Yıllık deneyim ile işini hala ilk günkü aşk ile yapan Metin Şimşek önyargıları yıkıyor. Pomodoro Tekniği İle Sıfırdan Matematik, 27 Eylül 2021 Pazartesi DBUZEM’de başlıyor! KPSS, DGS, ALES tüm sınavlara hazırlık için online/canlı ders anlatımı ve soru çözümü oturumları ile kısıtlı kontenjanda hemen yerinizi ayırtın. Pomodoro Tekniği, yüksek odak düzeyinde işleri bitirmeye yardımcı olmaktadır….

Açıklama

15 Yıllık deneyim ile işini hala ilk günkü aşk ile yapan Metin Şimşek önyargıları yıkıyor. Pomodoro Tekniği İle Sıfırdan Matematik, 27 Eylül 2021 Pazartesi DBUZEM’de başlıyor!

KPSS, DGS, ALES tüm sınavlara hazırlık için online/canlı ders anlatımı ve soru çözümü oturumları ile kısıtlı kontenjanda hemen yerinizi ayırtın.

Pomodoro Tekniği, yüksek odak düzeyinde işleri bitirmeye yardımcı olmaktadır. Verilen kısa molalar ile dikkat hep taze tutulur, maksimum odaklanma sağlanır ve daha az zihinsel yorgunluk hissedilir. Bu teknik sayesinde verimli çalışmak ve üretkenliği artırmak mümkündür. Bu teknik, kısa molalarla birbirinden ayrılan çalışma aralıklarını kullanır. Belirlenen çalışma süresi 25 dakika, kısa mola 5 dakika sürmektedir.
1.ders, 25 dk – mola 5 dk
2.ders, 25 dk  – mola 5 dk
3.ders, 25 dk – mola 5 dk
4.ders, 25 dk bir pomodoro

Matematik dersi kimi öğrenciye göre zor, kimi öğrenciye göre sıkıcı, kimi öğrenciye göre “matematik yapmadan atanamaz mıyım hocam?” sorusunu sorduracak kadar imkansız gözükmektedir. Burada devreye 15 yıllık öğretmenlik tecrübesiyle karşımıza Metin ŞİMŞEK çıkıyor ve tüm bu bahaneleri, imkansızlıkları zamana karşı değil, zamanla birlikte çalışmanıza yardımcı oluyor. 

  • DERS DETAYLARIMIZ ŞU ŞEKİLDEDİR;
  • Dersler 27 Eylül Pazartesi günü başlayacaktır.
  • Haftada 3 pomodoro ders yapılacaktır.
  • İşlenen dersler canlı olup işlendiği sırada kaydedilecek ve sınava kadar izleme imkanınız olacaktır.
  • Ekstra soru çözümleri olacaktır.
  • Memnuniyet ve verimlilik esas öncüldür.
  • 6 aylık eğitim dönemi ücreti 1200₺’dir. (15 Eylül’e kadar erken kayıt dönemidir ve fiyat 1000₺’dir.)
  • Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.


1.000,00
loading...