WhatsAPP İletişim
Telegram Grup
ONLINE DERSLER

Sık Sorulan Sorular

Bir sorun mu var? Sizler İçin Sık Sorular Soruları Derledik.

POPÜLER SORULAR

Satın almış olduğunuz paketin “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Derslerin başlangıcı ve bitişi satın almış olduğunuz paket bilgilerinde yer almaktadır.

ÜYELİK İŞLEMLERİ

maliyeakademisi.net ana sayfada yer alan “GİRİŞ YAP” butonunu tıklayarak “ÜYE OL” seçeneği ile sitemize kayıt olabilirsiniz.

“GİRİŞ YAP” ekranında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğini ile kayıtlı olduğunuz mail adresini yazın. Size gelen şifre sıfırlama e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Bazı durumlarda operatörlere bağlı olarak mesaj iletiminde gecikme yaşanabilmektedir. Bunun dışında sisteme kayıtlı telefonunuzun güncel olup olmadığında emin olunuz ve gerekirse 0539 422 1115 numaralı iletişim numaramızdan yardım talep ediniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Çalışma Odanızda yer alan “Hesap Bilgileri”nden kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

T.C. kimlik numaranız e-fatura mükellefi olmamız sebebiyle, adınıza fatura kesilebilmesi için talep edilmektedir. KVKK gereği bu bilginiz ve diğer tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

EĞİTİMLER

Tercih ettiğiniz herhangi bir eğitimi “Eğitim Detay” sayfasından kredi kartı ya da EFT/Havale yöntemi ile satın alarak paket detayında belirtilen tarih ve koşullarda izlemeye başlayabilirsiniz.

Ana sayfamızda yer alan slaytlar üzerinden istediğiniz programı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Canlı/Online Eğitim: Canlı dersler, önceden belirlenen tarihlerde sitemiz ve adobe connect üzerinden belli saatler arasında Eğitmenlerimiz ve öğrencilerimizin karşılıklı etkileşim içinde oldukları, soru sorup cevaplayabildikleri bir formatta uygulanmaktadır.

Offline Eğitim: Canlı derslerin 24 saat içinde montajlanarak sitemize yüklenmiş video halidir. Fiyat olarak daha uygundur. Öğrenciler eğitmenlerle canlı etkileşim içinde bulunamaz. Bu paketi satın alan öğrenciler, online öğrencilerin bulunduğu özel kapalı gruplarda yer almazlar.

4K Video Eğitimler: Türkiye’de ilk kez sadece yksdilakin.com tarafından uygulanan özel stüdyo çekimleridir. İki kamera ile yüksek çözünürlükle çekimler yapılmıştır. Çekim tekniğinde 1 adet üst kamera ve 1 adet karşı kamera kullanılmıştır. Bu sayede eğitmen kağıda yazdığı zaman tüm ekranda yazı yazılan kağıt, öğrenciye hitap ettiği zaman ise karşı kameradan eğitmenin kendisi görünmektedir. Özel ders tadında yapılan bu teknikte kağıt ve kalem kullanılarak fiziksel eğitime (günlük hayata) en yakın eğitim modeli yakalanmıştır. Zaman kaybetmemek adına öğrenciler canlı derslerden sonra bu video eğitimler ile ders tekrarlarını yapmaktadırlar

Satın almış olduğunuz paketin “Ders Programı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Derslerin başlangıcı ve bitişi satın almış olduğunuz paket bilgilerinde yer almaktadır.

Tüm canlı ders paketlerimizin satın alma ekranında, offline ve video eğitim paketlerini çok düşük ücretten satın alınan pakete ekleme seçeneği sunulmaktadır. Eğer eklediyseniz 4k video eğitimleri ve bir önceki dönem offline kayıtları satın alma işlemi tamamlanır tamamlanmaz izlemeye başlayabilirsiniz.

Canlı dersler ders bitiminden sonra 24 saat içinde montajlanarak çalışma odasına aktarılır. Paket bitim tarihine kadar sınırsız bir biçimde izleyebilirsiniz.

Tüm derslerimizi bilgisayardan, tabletten ve mobil cihazlardan giriş yapıp izleyebilirsiniz.

Yeni web sayfamızın en güzel özelliklerinden biri de bu oldu. Çalışma odasında izlediğiniz derslerin hemen altında ders notları başlığında ilgili PDF notlara ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız paketlerde son izleme tarihiniz yer almaktadır.

Dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Ancak çok sık IP farklılığı olması durumunda hesabınız incelenir, başkası tarafından kullanıldığı tespit edilirse hakkınızda işlem başlatılır ve hesabınız askıya alınabilir. Bu nedenle şifrenizi kesinlikle bir başkasıyla paylaşmayınız.

TEKNİK SORULAR

Canlı dersler için bilgisayarınızdan bağlanıyorsanız, ZOOM masaüstü uygulamasını, tablet ya da telefonunuza ise “Apple Store” ve “Google Play”de yer alan “Zoom” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.  Canlı ders linkine tıkladıktan sonra bu programa yönlendirileceksiniz.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda mümkünse kablolu bağlantıyı tercih edin. Öte yandan kesintisiz bir ders deneyimi için download- upload hızınızın minimum 8Mpbs- 2Mpbs olmalıdır.

ÖDEME SORULARI

Sepete eklediğiniz bir ürünü sırasıyla SEPET- TESLİMAT BİLGİLERİ- ÖDEME BİLGİLERİ- SİPARİŞ ÖZETİ adımlarını takip ederek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

1-3 iş günü içinde onaylanmaktadır.